Badoo.cz | historie

Nejde pouze o obyčejnou seznamku
Poznání

Badoo si klade za cíl navázat nové kontakty a ty pak dále rozvíjet, obnovovat staré přátelství a samozřejmě si při tom užívat co nejvíce zábavy

Závislost

Je to místo kde si můžeš povídat, vkládat fotografie a videa a zároveň je prohlížet ostatním. Je to komunita úžasných lidí z tvého okolí.

Tradice

Síť Badoo vznikla v roce 2006, stala se velmi populární a za dobu své existence má několik desítek milionů uživatelů po celém světě.


Jak to vzniklo?

Web Badoo byl zaregistrován už v roce 2003. Samotné spuštění stránek proběhlo v roce 2006. Badoo se začalo rozšiřovat nejdříve ve Velké Británii a poté po celém světě. Počátky Badoo jsou popisovány na oficiálním webu. Cituji: „Život Badoo vdechla parta mladých a pokrokově smýšlejících programátorů a podnikatelů. Hlavní myšlenka byla vytvořit společenský web, který by dokázal překonat veškeré hranice mezi národy, a dal přitom vyniknout každé jedinečnosti kultur svých členů.

Záměrem bylo umožnit lidem sdílet své životy s ostatními a prezentovat sebe a svá díla jak ve svém okolí, tak po celém světě.“ Konec citace. Podle mě tato parta mladých a pokrokově smýšlejících programátorů a podnikatelů udělala pouze to, že si „propůjčila“ nápad Marka Zuckerberga, tvůrce Facebooku. Komunita Badoo se od doby svého spuštění značně rozrostla. Ukazatel na portálu Badoo ukazuje k dnešnímu dni přes 151 000 000 lidí a jejich počet stále přibývá.Facebook přihlásit se je jednoduchá záležitost a otázka pěti sekund. Hledáte partnera nebo partnerku z Brna? Už nehledejte a přihlašte se na seznamka Brno a jděte na rande ještě dnes! Svítící tyčinky pro každou příležitost. Dále máme náramky, míče, nebo náušnice. Badoo přihlášení je velice jednoduché. Kvalitní clip in vlasy levně.
Jak poznat nevěru

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Žen a mužu je tady.